Kertész Ingatlan RSS csatorna Kertész Ingatlan ingatlan hirdetések RSS https://www.kerteszingatlan.hu hu-HU lc.hu Sat, 13 Jul 2024 02:56:10 +0200 https://www.kerteszingatlan.hu/rss/ <![CDATA[Eladó panellakás, Fejér megye, Dunaújváros, , 24.5 M, Ft]]> http://https://www.kerteszingatlan.hu/page/ingatlan/7_krt/ https://www.kerteszingatlan.hu Sun, 11 Feb 2024 08:21:00 +0100 <![CDATA[Eladó panellakás, Fejér megye, Dunaújváros, , 29.9 M, Ft]]> http://https://www.kerteszingatlan.hu/page/ingatlan/11_krt/ https://www.kerteszingatlan.hu Fri, 23 Feb 2024 08:48:00 +0100 <![CDATA[Eladó telek, Fejér megye, Kulcs, , 10.9 M, Ft]]> http://https://www.kerteszingatlan.hu/page/ingatlan/12_krt/ https://www.kerteszingatlan.hu Mon, 04 Mar 2024 19:03:00 +0100 <![CDATA[Eladó téglalakás, Fejér megye, Dunaújváros, , 22.5 M, Ft]]> http://https://www.kerteszingatlan.hu/page/ingatlan/14_krt/ https://www.kerteszingatlan.hu Wed, 06 Mar 2024 08:31:00 +0100 <![CDATA[Eladó családi ház, Fejér megye, Dunaújváros, Somogyi József utca, 36.9 M, Ft]]> http://https://www.kerteszingatlan.hu/page/ingatlan/15_krt/ https://www.kerteszingatlan.hu Fri, 08 Mar 2024 21:58:00 +0100 <![CDATA[Eladó panellakás, Fejér megye, Dunaújváros, , 23.4 M, Ft]]> http://https://www.kerteszingatlan.hu/page/ingatlan/19_krt/ https://www.kerteszingatlan.hu Fri, 12 Apr 2024 13:01:00 +0200 <![CDATA[Eladó családi ház, Fejér megye, Dunaújváros, , 149 M, Ft]]> http://https://www.kerteszingatlan.hu/page/ingatlan/20_krt/ https://www.kerteszingatlan.hu Wed, 17 Apr 2024 13:57:00 +0200 <![CDATA[Eladó panellakás, Fejér megye, Dunaújváros, , 21.9 M, Ft]]> http://https://www.kerteszingatlan.hu/page/ingatlan/21_krt/ https://www.kerteszingatlan.hu Tue, 23 Apr 2024 13:53:00 +0200 <![CDATA[Eladó családi ház, Fejér megye, Dunaújváros, , 190 M, Ft]]> http://https://www.kerteszingatlan.hu/page/ingatlan/22_krt/ https://www.kerteszingatlan.hu Thu, 25 Apr 2024 19:42:00 +0200 <![CDATA[Eladó téglalakás, Fejér megye, Dunaújváros, , 15.5 M, Ft]]> http://https://www.kerteszingatlan.hu/page/ingatlan/24_krt/ https://www.kerteszingatlan.hu Fri, 03 May 2024 08:19:00 +0200 <![CDATA[Eladó téglalakás, Fejér megye, Dunaújváros, , 14.9 M, Ft]]> http://https://www.kerteszingatlan.hu/page/ingatlan/26_krt/ https://www.kerteszingatlan.hu Tue, 28 May 2024 11:17:00 +0200 <![CDATA[Eladó panellakás, Fejér megye, Dunaújváros, , 19.9 M, Ft]]> http://https://www.kerteszingatlan.hu/page/ingatlan/27_krt/ https://www.kerteszingatlan.hu Wed, 29 May 2024 09:17:00 +0200 <![CDATA[Eladó telek, Fejér megye, Baracs, , 3.9 M, Ft]]> http://https://www.kerteszingatlan.hu/page/ingatlan/28_krt/ https://www.kerteszingatlan.hu Thu, 30 May 2024 16:19:00 +0200 <![CDATA[Eladó panellakás, Fejér megye, Dunaújváros, , 19.9 M, Ft]]> http://https://www.kerteszingatlan.hu/page/ingatlan/31_krt/ https://www.kerteszingatlan.hu Wed, 05 Jun 2024 22:48:00 +0200 <![CDATA[Eladó panellakás, Fejér megye, Dunaújváros, , 19.99 M, Ft]]> http://https://www.kerteszingatlan.hu/page/ingatlan/32_krt/ https://www.kerteszingatlan.hu Thu, 13 Jun 2024 13:00:00 +0200 <![CDATA[Eladó nyaraló, Fejér megye, Kulcs, Kiskert , 15.7 M, Ft]]> http://https://www.kerteszingatlan.hu/page/ingatlan/33_krt/ https://www.kerteszingatlan.hu Sun, 16 Jun 2024 21:04:00 +0200 <![CDATA[Eladó családi ház, Fejér megye, Dunaújváros, , 42 M, Ft]]> http://https://www.kerteszingatlan.hu/page/ingatlan/34_krt/ https://www.kerteszingatlan.hu Mon, 17 Jun 2024 21:06:00 +0200 <![CDATA[Eladó téglalakás, Fejér megye, Dunaújváros, , 31.99 M, Ft]]> http://https://www.kerteszingatlan.hu/page/ingatlan/35_krt/ https://www.kerteszingatlan.hu Tue, 02 Jul 2024 20:52:00 +0200 <![CDATA[Eladó panellakás, Fejér megye, Dunaújváros, , 16.9 M, Ft]]> http://https://www.kerteszingatlan.hu/page/ingatlan/36_krt/ https://www.kerteszingatlan.hu Fri, 05 Jul 2024 18:40:00 +0200 <![CDATA[Eladó nyaraló, Fejér megye, Dunaújváros, , 14 M, Ft]]> http://https://www.kerteszingatlan.hu/page/ingatlan/37_krt/ https://www.kerteszingatlan.hu Thu, 11 Jul 2024 09:18:00 +0200